Dokumenty

Historia Nauczyciele Uczniowie Wydarzenia Złota Księga Inne

 

"Złota księga"

W roku szkolnym 2005/06 decyzją Rady Pedagogicznej założona została "Złota Księga" - jest ona kontynuacją funkcjonującej w latach 70 - tych swego rodzaju kroniki, na kartach której znajdują swe miejsce najlepsi uczniowie w danym roku szkolnym.

Emilia Długosz

Kl. IV SP

 

Magdalena Wojnar

Kl. IV SP

 

Nikola Chrobak

Kl. IV SP

 

Zofia Morajko

Kl. IV SP

 

Karol Masłyk

Kl. V SP

 

Bartosz Śnieżek

Kl. V SP

 

Piotr Supel

Kl. V SP

 

Patrycja Hunia

Kl. V SP

 

JuliaPazdro

Kl. IV SP

 

Michał Śmigiel

Kl. VI SP

 

Bartosz Płonka

Kl. VI SP

 

Wiktoria Morajko

Kl. VI SP

 

Amelia Szmyd

Kl. VI SP

 

Aleksandra Śnieżek

Kl. VII SP

 
Mateusz Śnieżek

Kl. VI SP

 

Klaudia Wojnar

Kl. IV SP
Kl. VII SP

 

Kinga Kielar

Kl. IV SP

 

Kinga Chrobak

Kl. IV SP

 

Kamil Lipiński

Kl. V SP

 

Gabriela Płonka

Kl. II G

 

Kamil Glazer

Kl. I G

 

Kacper Owoc

Kl. VI SP

 

Justyna Kielar

Kl. V SP
Kl. VII SP

 

Wiktor Szewczyk

Kl. IV SP

 

Wiktoria Supel

Kl. IV SP

 

Kamila Buczek

Kl. IV SP
Kl. V SP
Kl. VI SP

 

 

Gabriela Glazer

Kl. IV SP

 

Gabriela Długosz

Kl. IV SP

 

Artur Walczak

Kl. IV SP

Krystian Preisner

Kl. VI SP
Kl. II G

 

Gabriela Śmigiel

Kl. VI SP

 

Fiejdasz Paulina

Kl. V SP

Potoczna Angelika

Kl. V SP
Kl. I G

Sobaś Kinga

Kl. V SP
Kl. I G

Golis Bartosz

Kl. V SP

Masłyk Hubert

Kl. V SP

Buczek Weronika

Kl. IV SP
Kl. VI SP
Kl. II G

Masłyk Martyna

Kl. IV SP
Kl. VI SP
Kl. II G

Kwolek Izabela

Kl. IV SP
Kl. II G

Cwynar Julia

Kl. IV SP
Kl. VI SP

Masłyk Katarzyna

Kl. II G
Kl. III G

Wolańska Natalia

Kl. II G
Kl. III G

Drąg Izabela

Kl. V SP

Faciszewska Kinga

Kl. VI SP
Kl. I G

Glazer Dawid

Kl. IV SP
Kl. V SP
Kl. I G

Owoc Julia

Kl. IV SP
Kl. V SP
Kl. I G

Cwynar Aleksandra

Kl. IV SP
Kl. I G

Śnieżek Radosław

Kl. II G
Kl. III G

Płonka Sylwia

Kl. V SP
Kl. VI SP
Kl. I G

Chrobak Izabela

Kl. V SP
Kl. VI SP

Jajko Aneta

Kl. V SP
Kl. VI SP
Kl. I G

Bieda Roksana

Kl. V SP
Kl. VI SP
Kl. I G

Janusz Aleksandra

Kl. IV SP
Kl. V SP
Kl. VI SP
Kl. I G

Kwolek Paulina

Kl. III G

Faciszewski Piotr

Kl. I G
Kl. II G
Kl. III G

Śnieżek Aleksandra

Kl. VI SP

Fiejdasz Monika

Kl. V SP
Kl. VI SP
Kl. III G

Prajzner Jacek

Kl. III G

Wilusz Rafał

Kl. III G

Walczak Karolina

Kl. V SP

Supel Jakub

Kl. IV SP

Masłyk Diana

Kl. IV SP
Kl. VI SP
Kl. II G

Masłyk Marzena

Kl. III G

Owoc Martyna

Kl. II G
Kl. III G

Supel Agnieszka

Kl. VI SP
Kl. II G
Kl. III G

Barańska Aleksandra

Kl. VI SP
Kl. III G

Masłyk Karolina

Kl. IV SP
Kl. V SP
Kl. VI SP
Kl. I G
Kl. II G
Kl. III G

Śnieżek Anita

Kl. III G

Śmigiel Joanna

Kl. III G

Jajko Agnieszka

Kl. III G

Czubska Angelika

Kl. III G

Wilusz Anna

Kl. II G
Kl. III G

Kielar Patrycja

Kl. II G
Kl. III G

Kwolek Karolina

Kl. I G
Kl. II G
Kl. III G

Szeligowska Wioletta

Kl. I G

Preisner Magdalena

Kl. VI SP
Kl. I G

Ryczaj Patrycja

Kl. IV SP
Kl. VI SP
Kl. III G

Leśniak Dominika

Kl. IV SP
Kl. V SP
Kl. VI SP
Kl. I G
Kl. II G
Kl. III G

Preisner Joanna

Kl. III G

Szeligowski Daniel

Kl. III G

Masłyk Maciej

Kl. III G

Buczek Urszula

Kl. III G

Jajko Anna

Kl. III G

Glazer Mateusz

Kl. III G

Buczek Monika

Kl. III G

Glazer Sylwia

Kl. II G
Kl. III G

Masłyk Anna

Kl. II G
Kl. III G

Leśniak Anna

Kl. II G
Kl. III G

Szmyd Joanna

Kl. I G
Kl. II G
Kl. III G

Krupa Dominika

Kl. VI SP
Kl. I G
Kl. II G
Kl. III G

Błaż Izabela

Kl. VI SP
Kl. II G
Kl. III G

Chrobak Karolina

Kl. IV SP
Kl. V SP
Kl. VI SP
Kl. I G
Kl. II G
Kl. III G


Zespół Szkół
 
Orzechówka 5
36 - 220 Jasienica Ros.

tel/fax (013)4306189
e-mail