Dokumenty

Historia Nauczyciele Uczniowie Wydarzenia Złota Księga Inne

 

"Złota księga"

W roku szkolnym 2005/06 decyzją Rady Pedagogicznej założona została "Złota Księga" - jest ona kontynuacją funkcjonującej w latach 70 - tych swego rodzaju kroniki, na kartach której znajdują swe miejsce najlepsi uczniowie w danym roku szkolnym.
   
Mateusz Śnieżek

Kl. VI SP

 

Klaudia Wojnar

Kl. IV SP

 

Kinga Kielar

Kl. IV SP

 

Kinga Chrobak

Kl. IV SP

 

Kamil Lipiński

Kl. V SP

 

Gabriela Płonka

Kl. II G

 

Kamil Glazer

Kl. I G

 

Kacper Owoc

Kl. VI SP

 

Justyna Kielar

Kl. V SP

 

Wiktor Szewczyk

Kl. IV SP

 

Wiktoria Supel

Kl. IV SP

 

Kamila Buczek

Kl. IV SP
Kl. V SP
Kl. VI SP

 

 

Gabriela Glazer

Kl. IV SP

 

Gabriela Długosz

Kl. IV SP

 

Artur Walczak

Kl. IV SP

Krystian Preisner

Kl. VI SP
Kl. II G

 

Gabriela Śmigiel

Kl. VI SP

 

Fiejdasz Paulina

Kl. V SP

Potoczna Angelika

Kl. V SP
Kl. I G

Sobaś Kinga

Kl. V SP
Kl. I G

Golis Bartosz

Kl. V SP

Masłyk Hubert

Kl. V SP

Buczek Weronika

Kl. IV SP
Kl. VI SP
Kl. II G

Masłyk Martyna

Kl. IV SP
Kl. VI SP
Kl. II G

Kwolek Izabela

Kl. IV SP
Kl. II G

Cwynar Julia

Kl. IV SP
Kl. VI SP

Masłyk Katarzyna

Kl. II G
Kl. III G

Wolańska Natalia

Kl. II G
Kl. III G

Drąg Izabela

Kl. V SP

Faciszewska Kinga

Kl. VI SP
Kl. I G

Glazer Dawid

Kl. IV SP
Kl. V SP
Kl. I G

Owoc Julia

Kl. IV SP
Kl. V SP
Kl. I G

Cwynar Aleksandra

Kl. IV SP
Kl. I G

Śnieżek Radosław

Kl. II G
Kl. III G

Płonka Sylwia

Kl. V SP
Kl. VI SP
Kl. I G

Chrobak Izabela

Kl. V SP
Kl. VI SP

Jajko Aneta

Kl. V SP
Kl. VI SP
Kl. I G

Bieda Roksana

Kl. V SP
Kl. VI SP
Kl. I G

Janusz Aleksandra

Kl. IV SP
Kl. V SP
Kl. VI SP
Kl. I G

Kwolek Paulina

Kl. III G

Faciszewski Piotr

Kl. I G
Kl. II G
Kl. III G

Śnieżek Aleksandra

Kl. VI SP

Fiejdasz Monika

Kl. V SP
Kl. VI SP
Kl. III G

Prajzner Jacek

Kl. III G

Wilusz Rafał

Kl. III G

Walczak Karolina

Kl. V SP

Supel Jakub

Kl. IV SP

Masłyk Diana

Kl. IV SP
Kl. VI SP
Kl. II G

Masłyk Marzena

Kl. III G

Owoc Martyna

Kl. II G
Kl. III G

Supel Agnieszka

Kl. VI SP
Kl. II G
Kl. III G

Barańska Aleksandra

Kl. VI SP
Kl. III G

Masłyk Karolina

Kl. IV SP
Kl. V SP
Kl. VI SP
Kl. I G
Kl. II G
Kl. III G

Śnieżek Anita

Kl. III G

Śmigiel Joanna

Kl. III G

Jajko Agnieszka

Kl. III G

Czubska Angelika

Kl. III G

Wilusz Anna

Kl. II G
Kl. III G

Kielar Patrycja

Kl. II G
Kl. III G

Kwolek Karolina

Kl. I G
Kl. II G
Kl. III G

Szeligowska Wioletta

Kl. I G

Preisner Magdalena

Kl. VI SP
Kl. I G

Ryczaj Patrycja

Kl. IV SP
Kl. VI SP
Kl. III G

Leśniak Dominika

Kl. IV SP
Kl. V SP
Kl. VI SP
Kl. I G
Kl. II G
Kl. III G

Preisner Joanna

Kl. III G

Szeligowski Daniel

Kl. III G

Masłyk Maciej

Kl. III G

Buczek Urszula

Kl. III G

Jajko Anna

Kl. III G

Glazer Mateusz

Kl. III G

Buczek Monika

Kl. III G

Glazer Sylwia

Kl. II G
Kl. III G

Masłyk Anna

Kl. II G
Kl. III G

Leśniak Anna

Kl. II G
Kl. III G

Szmyd Joanna

Kl. I G
Kl. II G
Kl. III G

Krupa Dominika

Kl. VI SP
Kl. I G
Kl. II G
Kl. III G

Błaż Izabela

Kl. VI SP
Kl. II G
Kl. III G

Chrobak Karolina

Kl. IV SP
Kl. V SP
Kl. VI SP
Kl. I G
Kl. II G
Kl. III G


Zespół Szkół
 
Orzechówka 5
36 - 220 Jasienica Ros.

tel/fax (013)4306189
e-mail

Księga Gości